Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego

P.P.H.U. - STANISŁAW SOSZYŃSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Władysławów, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Karta kierowcy
  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na prawo jazdy kat. A,B,C,D,BE,CE,DE - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • transport towaru na terenie kraju

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018