Szczegóły oferty

Kierowca samochodu ciężarowego

ROMIL sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-26

Data pierwszej publikacji:
2018-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu ciężarowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Prawo jazdy kat. C + E
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Przewożenie towaru w miejscach pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 513 098 885 w godz. 08.00-16.00

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).