Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego

"RYDTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Rydułtowy, Śląskie

Data publikacji:
24-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień kurs na przewóz rzeczy
  • kurs prawa jazdy kategorii C
  • Wymagane doświadczenie zawodowe 2 lata.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz materiałów dla PGG S.A. Godziny pracy: 6:00 - 14:00

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018