Szczegóły oferty

Kierowca samochodu ciężarowego

BUDOWNICTWO DROGOWE - ZDZISŁAW KOZIEŁ

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-12

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu ciężarowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kat. C + E
  • prawo jazdy kat.C - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego
  • Prawo jazdy Kat. C lub C+E. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie samochodów dostawczych i ciężarowych. Przewożenie, załadunek i rozładunek.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).