Szczegóły oferty

Kierowca samochodu ciężarowego

OFERTA NIEAKTUALNA

lubelskie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu ciężarowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Prawo jazdy E
  • Świadectwo kwalifikacji przewóz rzeczy
  • Prawo jazdy C - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 6 miesięcy
  • wykształcenie mim. podstawowe, prawo jazdy kat. C,E, świadectwo kwalifikacji , staż pracy min. 6 m-cy w transporcie międzynarodowym, komuniakatywna znajomość języka rosyjskiego

Zakres obowiązków:

  • transport towarów w transporcie międzynarodowym

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie Piłsudskiego 14 Łuków 21-400

uprawnienia

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).