Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego

MTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Kowary, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2184 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: świadectwo kwalifikacji zawodowej (przewóz rzeczy)
  • karta kierowcy - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego
  • doświadczenie zawodowe w ruchu międzynarodowym

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pojazdu Kat.C-E,załadunek,rozładunek towarów,zabezpieczenie ładunku,prowadzenie dokumentacji

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

świadectwo kwalifikacji,karta kierowcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018