Szczegóły oferty

Kierowca samochodu ciężarowego C+E (trasy międzynarodowe)

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Kierowca samochodu ciężarowego C+E (trasy międzynarodowe) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. C+E - umiejętności: Radzenie sobie ze stresem - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • [Inne] : - Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + teren całej Polski i Europy (trasy transportu międzynarodowego). Pracodawca poniesie koszty związane z uzyskaniem świadectwa kwalifikacji na przewóz rzeczy wybranemu do zatrudnienia kandydatowi.

Zakres obowiązków:

  • - Prowadzenie dokumentacji transportowej oraz kontakt z dyspozytorami w języku ukraińskim i rosyjskim - Przewóz towarów w Polsce i na terenie Europy

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).