Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. CE - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • pracodawca sfinasuje wybranym zaakceptowanym do zatrudnienia kandydatom zdobycie uprawnień z zakresu transportu drogowego w zakresie przewozu rzeczy

Zakres obowiązków:

  • Przewóz towarów, wypełnianie dokumentów przewozowych w językach rosyjskim i ukraińskim, kontakt z dyspozytorem w językach rosyjskim i ukraińskim.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 24.05.2018