Podstawowe informacje

Kierowca samochodu ciężarowego

OFERTA NIEAKTUALNA

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. C
  • Wykształcenie min. podstawowe, prawo jazdy kat. C

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie przesyłek, podział na kierunki dostarczenia przesyłek do adresatów, przyjmowanie opłat za dostarczanie przesyłki. Rozliczanie z obrotu dziennego. Codzienna obsługa samochodu ciężarowego.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Żwirki i Wigury 3 Brodnica 87-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.06.2018