Szczegóły oferty

Kierowca samochodu ciężarowego

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Haltrans Włodzimierz Halczak

OFERTA NIEAKTUALNA

bolesławiec, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-09

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca samochodu ciężarowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat C+E
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji w zakresie przewozu rzeczy
  • Prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji w zakresie przewozu rzeczy, karta kierowcy.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz materiałów budowlanych na terenie kraju. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach od 06:00 do14:00 (czas pracy do uzgodnienia).

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt telefonivzny z pracodawcą pod numerem telefonu 601 709 134 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).