Szczegóły oferty

Kierowca - Robotnik gospodarczy

OFERTA NIEAKTUALNA

wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-11

Data wygaśnięcia:
2018-06-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2550 PLN

Artykuł kierowca - Robotnik gospodarczy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień uprawnienia na wózki samojezdne
  • prawo jazdy kat. B
  • 3 lata doświadczenia jako kierowca

Zakres obowiązków:

  • Przewóz mieszkańców, pracowników oraz towaru. Przy braku wyjazdu wykonywanie prac porządkowych na terenie ZDPS.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie Orłowskiego 1 Czarnków 64-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).