Podstawowe informacje

KIEROWCA – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma z Białegostoku

OFERTA NIEAKTUALNA

Białystok, Podlaskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
część etatu / praca dodatkowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - KIEROWCA – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:

*Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym obszarze,
*Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
*Nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z nowymi klientami
*Kompleksowa opieka nad klientem
*Tworzenie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

*posiadać doświadczenie w pracy w sprzedaży bezpośredniej,
*minimum średnie wykształcenie
*mieć rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne
*prawo jazdy kat. B
*gotowość do pracy w terenie (częste podróże w granicach swojego regionu)
*determinacja i samodzielność w działaniu oraz planowaniu i organizowaniu własnego czasu pracy
*wysoka kultura osobista i komunikatywność
*lojalność wobec marki i firmy

Oferujemy:

*Niezbędne narzędzia pracy
*Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dokształcanie oraz uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych,