Szczegóły oferty

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

FLEX FILMS EUROPA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

września, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3400 PLN

Artykuł Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: gimnazjalne
  • Wykształcenie: Brak wymagań Uprawnienia: - Kurs kierowca wózków jezdniowych z wymianą butli gazowych (uprawnienia na wózek widłowy) Umiejętności i doświadczenie: - Doświadczenie jako kierowca wózka widłowego min. 6 m-cy

Zakres obowiązków:

  • - Załadunek i rozładunek towarów

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłac na adres e-mail pracodawcy: damian.staniszewski@flexfilm.com

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).