Podstawowe informacje

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA- OWOCOWO- WARZYWNEGO " ORZECH" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kolbuszowa, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • posiadanie uprawnień: kurs na wózek widłowy
  • Mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:

  • -załadunek, rozładunek samochodów, -manewrowanie wózkiem i dostarczanie surowca i słoi oraz wyrobów gotowych, - układanie ładunku na paletach za pomocą obsługiwanego pojazdu. - dbanie o powierzony sprzęt oraz dokonuywanie codziennego przegladu sprwności wózka.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które posiadają ustalony I lub II profil pomocy i spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - 17 2274783

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018