Szczegóły oferty

Kierowca

Bis- Ka Karolina Kądziołka (LOCO WOK BAR)

OFERTA NIEAKTUALNA

nisko, podkarpackie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat.B - umiejętności: znajomość topografii terenu
  • obsługa terminala płatniczego
  • książeczka sanepidowska - dodatkowe
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Uprawnienia: prawo jazdy kat.B. Mile widziana książeczka sanepidowska oraz obsługa terminala. Znajomość topografii miasta Nisko i Stalowa Wola. Dodatkowe wymagania: własny telefon komórkowy z nawigacją.

Zakres obowiązków:

  • Rozwożenie dań do klientów na terenie Niska i Stalowej Woli. Pomoc na kuchni, obsługa terminala.

Wytyczne do aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).