Podstawowe informacje

Kierowca

Bis- Ka Karolina Kądziołka (LOCO WOK BAR)

OFERTA NIEAKTUALNA

Nisko, Podkarpackie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat.B - umiejętności: znajomość topografii terenu
  • obsługa terminala płatniczego
  • książeczka sanepidowska - dodatkowe
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Uprawnienia: prawo jazdy kat.B. Mile widziana książeczka sanepidowska oraz obsługa terminala. Znajomość topografii miasta Nisko i Stalowa Wola. Dodatkowe wymagania: własny telefon komórkowy z nawigacją.

Zakres obowiązków:

  • Rozwożenie dań do klientów na terenie Niska i Stalowej Woli. Pomoc na kuchni, obsługa terminala.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017