Podstawowe informacje

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT B

ATOMO LOGISTICS

OFERTA NIEAKTUALNA

Radomyśl Wielki, Podkarpackie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 7000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT B

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień ADR kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas, kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach, kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego materiałów wybuchowych
  • [Inne] : ZATRUDNIMY KIEROWCĘ NA TRASY MIĘDZYNARODOWE POJAZD 8EP ZABUDOWA SPOJTRAK- (ŁÓŻKO ZA SIEDZENIEM) SYSTEM PRACY 4/1 WYMAGANIA DOŚWIADCZENIE W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM MINIMUM 6MIESIĘCY MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA ADR

Zakres obowiązków:

  • ZATRUDNIMY KIEROWCĘ NA TRASY MIĘDZYNARODOWE POJAZD 8EP ZABUDOWA SPOJTRAK- (ŁÓŻKO ZA SIEDZENIEM) SYSTEM PRACY 4/1 WYMAGANIA DOŚWIADCZENIE W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM MINIMUM 6MIESIĘCY MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA ADR

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018