Szczegóły oferty

Kierowca / Magazynier

JANIK MARIA Z.H.-U.

OFERTA NIEAKTUALNA

kęty, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca / Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B i książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymagana, obsługa komputera, doświadczenie oraz badania psychotechniczne mile widzane.

Zakres obowiązków:

  • Praca w hurtowni rybno-spożywczej. Przyjmowanie towaru na magazyn, przygotowywanie towaru pod zamówienia, dowóz towaru do klienta.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).