Podstawowe informacje

Kierowca / ładowacz

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych ,,EMPOL" sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Tylmanowa, Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca / ładowacz

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. C
  • kurs na przewóz rzeczy
  • prawo jazdy kat. C+E - pożądane - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 2 lat
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w zawodzie 2 lata, prawo jazdy kat. C, mile widziane prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • przewóz i załadunek odpadów stałych

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018