Szczegóły oferty

Kierowca - Ładowacz

Ragn-Sells Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-21

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Skandynawska Spółka specjalizująca się w recyklingu i zagospodarowywaniu odpadów
poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (okolice)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego przeznaczonego do odbioru odpadów (typu śmieciarka i/lub brama, hakowiec),
  • Wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z odbiorem odpadów (wypełnianie kart drogowych, dziennej karty utrzymania pojazdu),
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów i zadań.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C lub C+E,
  • Karta kierowcy,
  • Aktualne badania lekarskie kierowcy,
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • Uprawnienia HDS i/lub ADR będą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy w branży komunalnej oraz znajomość topografii Szczecina i okolic mile widziane,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Uczciwość,
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku,
  • Szkolenie wstępne,
  • Wolne weekendy,
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy przesyłać CV klikając w przycisk:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).