Podstawowe informacje

kierowca - kurier

F.H.U. Małgorzata Lewandowska

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4210 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierowca - kurier

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy - inne zawody: Kurier, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, badania psychotechniczne, min. 3 miesiące doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Transport drogowy towarów na terenie Śląska.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018