Szczegóły oferty

Kierowca

Zakład Pakowania Artykułów Spożywczych i Przemysłowych - KOWA Kowalski Zdzisław

OFERTA NIEAKTUALNA

kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 6000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego, staż: 6 miesięcy
  • pół roku doświadczenia w transporcie międzynarodowym, znajomość CMR

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów na terenie Europy: Hiszpania, Francja, Niemcy

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv należy wysłać na email: kowa.torun@wp.pl

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).