Szczegóły oferty

Kierowca kat. C

OFERTA NIEAKTUALNA

wieliczka, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca kat. C - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia przewóz rzeczy - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego - dodatkowe
  • wszystkie uprawnienia związane z zawodem kierowcy kat. C (kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, badania lekarskie)

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pojazdem

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce Sienkiewicza 13a Wieliczka 32-020 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).