Podstawowe informacje

Kierowca kat. C (nr 7248)

F.H.U. "Auto-Trans" Marian Muklewicz

OFERTA NIEAKTUALNA

Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C (nr 7248)

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy według wskazanej kategorii
  • doświadczenie jako kierowca kat. C niekaralności

Zakres obowiązków:

  • Rozwożenie palet Samochód 15 paletowy

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV przeslać na adres: e-mail: autotrans.muklewicz@wp.pl wynagrodzenie 2500zł netto + premia uznaniowa ( wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą)

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017