Podstawowe informacje

Kierowca kat. C,CE (O)

SILVA TRANS Sp. z o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnów, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C,CE (O)

Wymagania:

  • - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe
  • prawo jazdy kat. C,CE, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego wg czasu pracy kierowców
  • wynagrodzenie 2 100 zł brutto. Kontakt: SILVA TRANS Sp. z o.o, ul. Krzyska 128/1, 33-100, wcześniejszy kontakt tel.: 530 712 847.

Zakres obowiązków:

  • kierowca kat. C,CE

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 13.06.2018