Podstawowe informacje

Kierowca KAT C

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Będzin, Śląskie

Data publikacji:
20-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca KAT C
Posiadasz prawo jazdy kat C, szukasz nowych wyzwań w pracy. Nie zwlekaj zostaw swoje CV i poznaj nową stronę zatrudnienia z numerem 1 wśród agencji rekrutacyjnych.

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacone),
- stałą stawkę wynagrodzenia,
- stałą kwotę premiową, dodatek stażowy,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pakiet benefitów randstad plus.

zadania

- odbiór odpadów medycznych,
- dostarczenie odpadów do miejsca utylizacji,
- współpraca z placówkami medycznymi.

oczekujemy

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- karty kierowcy, bądź chęci do jej wyrobienia,
- mile widziane uprawnienia ADR,
- motywacji do długofalowej współpracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47