Szczegóły oferty

Kierowca kat. C+E - wyjazdy krajowe

Usługi Transportowe i Spedycja TRANSDROB Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

iława, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4000 PLN

Artykuł Kierowca kat. C+E - wyjazdy krajowe - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • badania sanepidowskie
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Psychotesty - inne zawody: Kierowca ciągnika siodłowego, staż: 1 lat - dodatkowe
  • Doświadczenie mile widziane, ale nie konieczne. Aktualna książeczka zdrowia. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: transdrob1@poczta.onet.pl

Zakres obowiązków:

  • transport towarów

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).