Podstawowe informacje

Kierowca kat. C+E

DARTRANS Firma Handlowo-Usługowa i Spedycyjna Dariusz Szczygłowski

OFERTA NIEAKTUALNA

Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C+E

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • wymagane uprawnienia: karta kierowcy
  • kurs na przewóz rzeczy
  • prawo jazdy kat. C i E
  • Psychotesty - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 1 lat
  • Praca na zastępstwo na ukres urlopowy. Możliwość dłuższej współpracy. Wynagrodzenie dotyczy okresu 2 tygodni. Kontakt telefoniczny.

Zakres obowiązków:

  • transport towarów różnych

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.08.2018