Podstawowe informacje

Kierowca kat. C+E w ruchu międzynarodowym

Usługi Transportowe i Spedycja TRANSDROB Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 7000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C+E w ruchu międzynarodowym

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • posiadanie uprawnień: badania sanepidowskie
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • kurs na przewóz rzeczy
  • Psychotesty
  • karta kierowcy - inne zawody: Kierowca ciągnika siodłowego, staż: 1 lat - dodatkowe
  • Doświadczenie mile widziane, ale nie konieczne. Aktualna książeczka zdrowia. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: transdrob1@poczta.onet.pl

Zakres obowiązków:

  • transport towarów

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018