Szczegóły oferty

Kierowca kat C+E

ERG BIERUŃ-FOLIE Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 6500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca kat C+E - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. E do C - kurs
  • wykształcenie be znaczenia, prawo jazdy kat C+E, mile widziane doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • praca od poniedziałku do piątku jako kierowca samchodu ciężarowego DAF z naczepą plandekową. miejsce pracy: teren całej Polski

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv- życiorys zawodowy

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: ofpr/18/0969| wykształcenie be znaczenia, prawo jazdy kat C+E, mile widziane doświadczenie zawodowe

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).