Podstawowe informacje

Kierowca kat. C+E -cd

Firma Handlowo-Usługowa BELGIN

OFERTA NIEAKTUALNA

Czechowice Dziedzice, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C+E -cd

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • posiadanie uprawnień: Świadectwo kwalifikacyjne
  • Prawo jazdy kategorii CE - języki obce: turecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wykształcenie podstawowe, posiadanie prawa jazdy kat. C+E, świadectwa kwalifikacji oraz 6 m-cy doświadczenia. Wymagana dobra znajomość języka tureckiego.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz towarów na terenie Europy i Turcji. Wynagrodzenie 2300zł brutto + delegacje + godziny nadliczbowe.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Proszę kontaktować się telefonicznie

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018