Podstawowe informacje

Kierowca kat. C+E

Firma "Vin-Ex" Jacek Choszczewski

OFERTA NIEAKTUALNA

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. C+E

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. CE
  • świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego
  • Pracodawca nie wymaga wykształcenia względem kandydata, wymagane prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, karta kierowcy, koniecznie doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków:

  • Transport towarów na terenie kraju.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny kontakt tel.

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.07.2018