Szczegóły oferty

Kierowca kat. C+E

Firma ABĘIZ-TRANS

OFERTA NIEAKTUALNA

bochnia, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-03

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 6000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca kat. C+E - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • posiadanie uprawnień: karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. C+E
  • brak wymagań w zakresie poziomu i kierunku wykształcenia, aktualne badania psychologiczne kierowców, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, mile widziana podstawowa znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego w mowie, okres próbny 1 miesiąc, kolejna umowa na czas określony z możliwością pracy stałej, praca na terenie kraju i UE

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów na terenie Polski i UE

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak wymagań

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).