Podstawowe informacje

Kierowca kat. B

HUBI TOMASZ TYNALEWSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca kat. B

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • praca na terenie Unii Europejskiej, praca wg czasu pracy kierowców

Zakres obowiązków:

  • transport artykułów przemysłowych

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018