Podstawowe informacje

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY ''VIABALTIC'' SP. Z O.O. SP. K.

OFERTA NIEAKTUALNA

Stargard, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane uprawnienia: karta kierowcy
  • ADR podstawowy
  • prawo jazdy kategorii CE - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych, ładowanie i nadzór nad prawidłowym ładowaniem towaru, kontrola stanu technicznego pojazdu.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

dokumenty uprawniające do zawodu kierowcy zawodowego

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017