Szczegóły oferty

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY ''VIABALTIC'' SP. Z O.O. SP. K.

OFERTA NIEAKTUALNA

stargard, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-11-03

Data pierwszej publikacji:
2017-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: karta kierowcy
  • ADR podstawowy
  • prawo jazdy kategorii CE - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych, ładowanie i nadzór nad prawidłowym ładowaniem towaru, kontrola stanu technicznego pojazdu.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

dokumenty uprawniające do zawodu kierowcy zawodowego

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).