Podstawowe informacje

kierowca ciągnika siodłowego o DMC >18ton

PRZEDSIĘBIORSTWO "STOLBUD" SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Ruszów, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierowca ciągnika siodłowego o DMC >18ton

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: gimnazjalne
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy kat. CE
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (przewóz rzeczy)

Zakres obowiązków:

  • kierowca ciągnika siodłowego
  • wyjazdy 3-4 dniowe
  • na okresie próbnym - umowa zlecenie 3 miesiące, nastepnie umowa o pracę na czas nieokreślony

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: cv

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018