Podstawowe informacje

Kierowca

CHOJOWSKI GRZEGORZ TRANS-NET

OFERTA NIEAKTUALNA

Chrzanów, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w charakterze kierowcy samochodu dostawczego, umiejętność lokalizacji miejsca odbioru/dostawy

Zakres obowiązków:

  • dostawa/odbiór towarów zgodnie z listą załadunkową, załadunek w godzinach nocnych w Sosnowcu, praca na terenie całej Polski

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018