Szczegóły oferty

Kierowca

CHOJOWSKI GRZEGORZ TRANS-NET

OFERTA NIEAKTUALNA

chrzanów, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-19

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w charakterze kierowcy samochodu dostawczego, umiejętność lokalizacji miejsca odbioru/dostawy

Zakres obowiązków:

  • dostawa/odbiór towarów zgodnie z listą załadunkową, załadunek w godzinach nocnych w Sosnowcu, praca na terenie całej Polski

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).