Szczegóły oferty

Kierowca C+E ADR (Belgia)

IMPACT POLAND Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

hasselt

Data dodania:
2019-04-08

Data pierwszej publikacji:
2019-04-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 50 PLN

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca C+E ADR (Belgia) - obrazek nagłówkowy

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Hasselt

Obowiązki:

Praca polega na przewożeniu gazu płynnego na terenie Belgii (okolice Antwerpii).

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia jako kierowca C+E
  • Doświadczenie w transporcie materiałów niebezpiecznych cysterną
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. C+E + aktualne ADR

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • 15 Euro brutto + nadgodziny płatne dodatkowo
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

KRAZ 275