Podstawowe informacje

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

OFERTA NIEAKTUALNA

Łask, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień świadectwo kwalifikacji zawodowej (przewóz rzeczy)
  • prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. CE
  • karta kierowcy - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: słaby - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego, staż: 1 lat
  • wymagany 1 rok stażu w trasach międzynarodowych

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek, przewóz towarów po UE, wyjazdy dwutygodniowe

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu Pułaskiego 14 Zgorzelec 59-900 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv,

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018