Podstawowe informacje

kierowca C+E

F.H.U. Małgorzata Lewandowska

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 5645 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kierowca C+E

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: karta kierowcy
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy - inne zawody: Kierowca ciągnika siodłowego, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, badania psychotechniczne, min. 3 miesiące doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Transport drogowy towarów na terenie kraju

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018