Podstawowe informacje

Kierowca C+E

OFERTA NIEAKTUALNA

Łęczyca, Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kierowca C+E

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień świadectwo kwalifikacji
  • aktualne badania lekarskie
  • Psychotesty
  • karta kierowcy
  • Prawo jazdy kat. C + E

Zakres obowiązków:

  • Transport towarów na terenie Polski

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy H. Sienkiewicza 31 Łęczyca 99-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie do pracy.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018