Szczegóły oferty

Kierowca autobusu

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

pabianice, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3350 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca autobusu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień prawo jazdy D
  • prawo jazdy kat B
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

Zakres obowiązków:

  • przewóz osób na liniach lokalnej komunikacji autobusowej

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, zgłoszenia osobiste, telefoniczne 42 215-52-26 lub na adres: kadry@mzkpabianice.pl

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).