Szczegóły oferty

Kierowca autobusu

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2950 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kierowca autobusu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: prawo jazdy kat. D1
  • kurs prawa jazdy kat. D - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Kierowca autobusu, staż: 5 lat
  • 5 lat doświadczenia w zawodzie

Zakres obowiązków:

  • Praca w zawodzie, przewóz osób na terenie Polski i Ukrainy

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).