Szczegóły oferty

Kierowca adr c+e k/2019/04/o

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-04-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł kierowca adr c+e k/2019/04/o - obrazek nagłówkowy

firma należąca do międzynarodowej grupy transportowej
zajmująca się transportem paliw płynnych i gazów na terenie całego kraju poszukuje pracowników na stanowisko:

kierowca adr c+e

miejsce pracy:oława - trasy krajowe

region:dolnośląskie

numer referencyjny: k/2019/04/o
opis stanowiska

przewóz gazów w cysternach

wymagania

wykształcenie minimum zawodowe
prawo jazdy c+e, karta kierowcy
kurs adr
doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o dmc 40 ton
świadectwo kwalifikacji
uprawnienia tdt tzw. "nalewaki"

oferujemy

umowę o pracę
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
atrakcyjne wynagrodzenie
przyjazne środowisko pracy

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)."

numer kontaktowy: 662 ...
informacja od pracodawcy/administratora danych
jeżeli chcesz, aby twoje cv zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego nas, umieść dodatkowo w cv następującą zgodę: „zgadzam się na przetwarzanie przez abs bonifer polska sp.zo.o. z siedzibą w brzegu przy ul.robotniczej 16a.danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
w każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z pracodawcą.
twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. pozostałe dane osobowe (np. twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. w tym celu będziemy przetwarzać twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. masz także prawo do wniesienia skargi do generalnego inspektora ochrony danych osobowych (w przyszłości: prezesa urzędu ochrony danych osobowych). cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu otrzymania aplikacji , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu otrzymania aplikacji. ponadto
nie przekazujemy twoich danych osobowych poza europejski obszar gospodarczy