Podstawowe informacje

Kelner

OFERTA NIEAKTUALNA

Wadowice, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1050 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kelner

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - inne zawody: Kelner*, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie nie jest istotne, wymagany min. 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, chęć do pracy w tym zawodzie, mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Zakres obowiązków:

  • obsługa kelnerska klientów

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach Mickiewicza 27 Wadowice 34-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV, skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018