Podstawowe informacje

Kelner

Dom Uzdrowiskowy Ewa Przybył i Wspólnicy Spółka Jawna

OFERTA NIEAKTUALNA

Świeradów Zdrój, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kelner

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - pożądane - umiejętności: Handel - książeczka sanitarno - epidemiologiczna - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości podczas śniadań i obiadokolacji, obsługa gości restauracji

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv na adres -biuro@uzdrowiskoewa.pl strona internetowa - www. uzdrowiskoewa.pl

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018