Podstawowe informacje

Kelner

OFERTA NIEAKTUALNA

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kelner

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - dodatkowe
  • Wymagana umiejętność pracy z ludźmi, wysoka jakość obsługi gości restaruracji. Doświadczenie mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów restauracji i sklepu, dbanie o estetykę i czystość na sali restauracyjnej oraz barze, ścisła współpraca z kuchnią restauracyjną. Wymagana umiejętność pracy z ludźmi, wysoka jakość obsługi gości restaruracji. Doświadczenie mile widziane.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim Przemysłowa 4 Mińsk Mazowiecki 05-300

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017