Szczegóły oferty

Kelner

Restauracja GIOVANNA Joanna Łukasiewicz-Jandulska

OFERTA NIEAKTUALNA

bolesławiec, dolnośląskie

Data dodania:
2017-08-29

Data pierwszej publikacji:
2017-08-29

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Kelner - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • Chęci do pracy, mile widziani studenci studiów zaocznych, umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Kelner. Praca w godzinach 11-22. Dwa dni pracujące następnie dwa dni wolne od pracy. Weekendy również pracujące. Proponowane wynagrodzenie 13 zł/godz. brutto

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Kontakt z pracodawcą telefoniczny do godziny 18:00 pod numerem 888897628

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).