Szczegóły oferty

Kaufland goleniów - młodszy sprzedawca/kasjer

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

goleniów, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-03-22

Data pierwszej publikacji:
2019-03-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Goleniów
Artykuł kaufland goleniów - młodszy sprzedawca/kasjer - obrazek nagłówkowy
młodszy sprzedawca/kasjer

w dziale artykułów świeżych

market w goleniowie, ul. wolińska 11

jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. nasz sukces w polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. dołącz do nas! zadbamy o twoją przyszłość, oferując ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania twoich mocnych stron.

jakie będą twoje zadania:
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
  • zatowarowanie sklepu
  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • dbanie o uprzejmą obsługę klienta
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów
  • szybka i staranna obsługa klientów przy kasach
  • przygotowanie zwrotów towarów
  • zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej.
czego oczekujemy od ciebie:
  • znajomości zasad obsługi klienta
  • energicznej i przyjaznej osobowości
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.
co ci zapewnimy:

czekają na ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny oraz umowę o pracę w wymiarze ¾ etatu.

buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!