Podstawowe informacje

Kasjer walutowy

Exchange Group

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
21-09-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer walutowy

Opis oferty pracy:

Największa sieć kantorów w Polsce Exchange Group zatrudni pracownika na stanowisko kasjera walutowego.

Miejsce pracy:
- centra handlowe w Łodzi

Mile widziane:
- osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności
- znajomość języka angielskiego i/lub ukraińskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat
- pracę w miłym i przyjaznym zespole
- pakiet szkoleń.

Aplikacje proszę wysyłać na adres e-mail: @

Sprawdź również inne oferty z branży:

Pomoc biurowa
Łódzkie

Zakres obowiązków: Oferta dla osób do 30 roku życia. Prowadzenie postepowań administracyjnych, przygotowywanie decyzji i pism, wykonywanie prac związanych z korespondnecją, przyjmowanie wniosków, obsługa świadczeniobiorców, obsługa dokumentacji świadczeniobiorców, "

Pracownik biurowy
TPnets.com Sp zo.o. Łódź, Łódzkie

Zakres obowiązków: Telekomunikacja. Obsługa klientów, wystawianie faktur. Sprzedaż usług firmy. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: Mile widziana znajomość branży tel"

Młodszy Pracownik Administracyjny
Bankier Operator Finansowy Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Opis oferty pracy: Szukamy pełnych pasji ludzi, którzy chcieliby wykorzystywać swoje umiejętności i wiedzę, a także pracując z nami zdobywać nowe doświadczenia! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: MŁODSZY PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Twój dzień pracy będzie polegał na: - obsłudze ma"

pracownik biurowy - podstawa ok 2800 + premia - łódź

poszukujemy pracownika na stanowisko - pracownik biurowy, doradca klienta praca w centrum łodzi, pn - pt wymagania: doświadczenie w kontaktach z klientem mile widziane wysokie zdolności komunikacyjne kreatywne podejścia do rozwiązywania problemów chęć do zdobywania wiedzy i udos"

Wsparcie administracyjne, j. niemiecki
Cee Experts Łódź, Łódzkie

Opis oferty pracy: CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Praca dla stud"

spedytora międzynarodowego/menadżera spedycji z doświadczeniem

firma transportowa-spedycyjna zatrudni spedytora z doświadczeniem w drogowym transporcie międzynarodowym . wymagana jest umiejętność poprowadzenia pojazdów o dmc od 3,5 do 40 ton poparta dużym doświadczeniem, wysoka kultura osobista oraz doświadczeni"