Podstawowe informacje

Kasjer - Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer - Sprzedawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska - inne zawody: Sprzedawca w branży mięsnej, staż: 2 lat
  • wyksztalcenie min. średnie, staż pracy 2 lata, aktualna książeczka sanepid, doświadczenie na dziale mięsnym mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o ekspozycję towaru, inwentaryzacja, obsługa klientów. Umowa zlecenie okolo 90 h wm-cu, wynagrodzenie 15 zł brutto/h, dyspozycyjność 7:30-20:00. Proponowany okres zatrudnienia 6 miesięcy.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018